Szkolenia dla fizjoterapeutów

Klienci o nas

Eryk Gajda
Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia- uzupełnienie cennej wiedzy poziom merytoryczny świetny jaki i poziom przekazywania wiedzy. Bardzo kompetentni i znakomici prowadzący, polecam za profesjonalizm.
Agnieszka Iskrowicz-Bałys
Szeroka wiedza prowadzącego, ciekawy sposób przekazywania wiedzy, dużo informacji oraz ćwiczeń praktycznych. Polecam.
Urszula Brania
Szkolenie bardzo ciekawe, dużo szczegółowej wiedzy z zakresu anatomii, fizjologii ruch. Rewelacyjne podejście do rehabilitacji osób po udarze mózgowym. Techniki przydatne w wielu schorzeniach takich jak; wady postawy, rozwoju dzieci, bóle głowy, stresu.
Monika Hebda
Świetne szkolenie. Poszerza bardzo możliwości pracy z pajetami. Dużo wiedzy przekazanej w bardzo fajny, czytelny i zrozumiały sposób.
Andrzej Stanisławczyk
Jestem zadowolony ze szkolenia FDM Neuro, zwłaszcza wiedza i doświadczenie prowadzącego Piotra Kostrzębskiego. Polecam gorąco.
Agnieszka Szkaradek
Kurs rewelacyjnie przygotowany od strony merytorycznej i praktycznej. Pozwolił na usystematyzowanie wiedzy nabytej w I części oraz dostarczył dużej ilości nowych informacji i technik pracy z pajetami.

Work & Training Service

  • tel: 17 222 69 51
  • fax: 17 222 01 52
  • email: biuro@workts.pl

  • Sielec 1 A
    39-120 Sędziszów Małopolski
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…