FDM Moduł 1 i Moduł 2

O szkoleniu

 
Cel szkolenia Efekty

Celem szkolenia jest poszerzenie wiedzy i umiejętności z metody FDM. Po ukończeniu kursu uczestnik posiada wiedzę z zakresu 6 dystorsji powięzi i ich zaburzeń, diagnostyki dystorsji i rozumienia mowy ciała pacjenta, wskazującej na specyficzne zaburzenia powięzi, anatomii i funkcji struktur powięziowych, zasad postępowania terapeutycznego u pacjentów z typowymi przypadkami, wykorzystywania technik terapii powięziowej w obrębie kończyny górnej, opracowywania wszystkich rodzajów dystorsji w obrębie kończyny dolnej i miednicy, umie wykorzystać techniki leczenia wszystkich rodzajów dystorsji w obrębie kończyny górnej, powstawania zaburzeń powięzi w rejonie kończyny dolnej i miednicy, techniki leczenia typowych przypadków jak ostroga piętowa, kolano skoczka, zespół tarcia pasma biodrowo-piszczelowego. Ma umiejętność stosowania technik z zakresu FDM w przypadku pracy z seniorami i z dziećmi, identyfikowania problemów i znajdowania na nie rozwiązań oraz łączenia wiedzy teoretycznej z praktyką zawodową.

Po kursie uczestnik: będzie posiadał wiedzę z zakresu 6 dystorsji powięzi i ich zaburzeń, diagnostyki dystorsji i rozumienia mowy ciała pacjenta, wskazującej na specyficzne zaburzenia powięzi, anatomii i funkcji struktur powięziowych, zasad postępowania terapeutycznego u pacjentów z typowymi przypadkami, wykorzystywania technik terapii powięziowej w obrębie kończyny górnej, opracowywania wszystkich rodzajów dystorsji w obrębie kończyny dolnej i miednicy. Będzie potrafił wykorzystywać techniki leczenia wszystkich rodzajów dystorsji w obrębie kończyny górnej, powstawania zaburzeń powięzi w rejonie kończyny dolnej i miednicy. Będzie potrafił wykorzystywać techniki leczenia typowych przypadków jak ostroga piętowa, kolano skoczka, zespół tarcia pasma biodrowo-piszczelowego. Będzie posiadał umiejętność stosowania technik z zakresu FDM w przypadku pracy z seniorami i z dziećmi, identyfikowania problemów i znajdowania na nie rozwiązań oraz łączenia wiedzy teoretycznej z praktyką zawodową.

Program szkolenia

 
Program

Celem szkolenia jest poszerzenie wiedzy i umiejętności z metody FDM. Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które na co dzień pracują z pacjentami i znają podstawowe pojęcia z fizjoterapii, z wykształceniem co najmniej technicznym.

Work & Training Service

  • tel: 17 222 69 51
  • fax: 17 222 01 52
  • email: biuro@workts.pl

  • Sielec 1 A
    39-120 Sędziszów Małopolski
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…